Fotogalerie

INSTALACE DOMOVNÍCH ROZVODŮ

Provedení kompletní rekonstrukce elektroinstalace v rodinném domě. Zajistíme pro Vás také veškeré administrativní činnosti spojené například se zvýšením hodnoty domovního jističe. Připravíme pro Vás veškeré podklady potřebné pro úspěšnou revizi a kolaudaci.

REALIZACE SYSTÉMU INTELIGENTNÍHO ŘÍZENÍ V RD

Realizace elektroinstalace vč. systému inteligentního řízení v novostavbě RD. Ve spolupráci s architektem a bytovým designerem Vám pomůžeme vytvořit dům, který bude fungovat přesně podle Vašich představ a díky možnosti nastavení regulace topení, klimatizace, osvětlení nebo ozvučení jednotlivých prostor bude umět reagovat na Vaše aktuální nálady a potřeby.

MONTÁŽ ROZVODŮ PRO SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNU

Provedení kompletních rozvodů pro jednotlivé panely i zázemí solární elektrárny na plochých i šikmých střechách továrních objektů.

REKONSTRUKCE ELEKTROINSTALACE BYTU ZE 70. LET

V bytové jednotce ze 70. let jsme provedli nahrazení původních nevyhovujích rozvodů a jejich rozšíření dle potřeb nových majitelů. Byla provedena optimalizace rozmístění jednotlivých zásuvek a vypínačů s využitím vícečetných rámečků pro docílení modernějšího vzhledu. Použity prvky ze série Unica Colors výrobce Schneider Electric.

ELEKTROINSTALACE V NOVOSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU

Prováděna elektroinstalace v novostavbě rodinného domu vč. systému inteligentního řízení a osvětlení exteriéru domu.