O společnosti

Dovolte nám, abychom se Vám představili. Jsme společnost LP Elektroinstalace s.r.o. Společnost byla založena 24. 8. 2012, jako logické vyústění dlouholeté spolupráce obou jednatelů. Máme již více než 15 letou praxi v oboru elektromontáží a elektroinstalací a po dvou letech samostatné podnikatelské činnosti na živnostenské oprávnění, jsme se rozhodli pro založení společnosti s ručením omezeným.

Zajistíme pro Vás kompletní servis služeb v oblasti elektroinstalací od nacenění a optimalizace prací dle projektové dokumentace, přes vlastní dodávku materiálu a provedení instalací, zaškolení obsluhy zařízení a poskytování následné údržby a servisu.

Certifikace

Jsme držiteli všech potřebných oprávnění a certifikátů pro provádění elektroinstalací. Certifikát Technické inspekce České republiky – Oprávnění na montáže a opravy elektrotechnických zařízení. Splňujeme odbornou způsobilost dle vyhl. 50/78 § 8 ve znění pozdějších předpisů. Máme certifikaci pro montáž požárních systémů LITES a certifikaci pro montáž EZS Jablotron. Svoji odbornou způsobilost neustále zvyšujeme tak, abychom byli schopni používat nejmodernější technologie a byli schopni Vám garantovat kvalitně odvedenou práci.

Kvalita

Po celou dobu naší praxe si zakládáme na kvalitně odvedené práci a krátkých termínech dodání. Vždy je pro nás na předním místě splnění termínů stanovených zákazníkem. Důkazem, že se nám daří předávat bezvadné dílo ve stanovených lhůtách, jsou pro nás opakovaně se vracející klienti a jejich doporučení dál.